Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
