Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Changed
he: השתנה
