Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Changed
it: Modificato

en: Needs Review
it: Da rivedere
