Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum
