Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Changed
lv: Labots
