Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
