Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: API Key
pt: Chave API

en: Changed
pt: Alterado

en: Needs Review
pt: Necessita de Revisão

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.

en: Can not be published
pt: Não pode ser publicado

en: Image Moderation
pt: Moderação de imagem

en: Image Moderate Entity
pt: Entidade moderada de imagem

en: Automatic image moderation settings
pt: Configurações de moderação automática de imagens
