Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
