Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
