Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Changed
ar: تم التغير

en: UUID
ar: المعرف UUID
