Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Changed
az: Dəyişdi
