Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο
