Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: API Key
es: Clave API

en: Changed
es: Modificado

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Needs Review
es: Necesita revisión
