Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Changed
id: Berubah
