Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill
