Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Needs Review
nl: Te beoordelen

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
