Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Changed
oc: Modificat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
