Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
