Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Changed
ro: Schimbat
