Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar
