Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
