Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
