Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API
