Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen
