Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu
