Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Changed
da: Ændret

en: Needs Review
da: Til gennemsyn
