Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Changed
fi: Muuttunut
