Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt
