Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Changed
hi: बदल गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
