Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno
