Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Changed
ja: 変更済

en: Needs Review
ja: 要レビュー

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
