Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
