Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو
