Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Changed
sk: Zmenené
