Automatic Image Moderation (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Changed
vi: Đã thay đổi
