Simple Image Popup (2.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Images
ar: الصور

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Upload image
ar: ارفع صورة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Align
ar: المحاذاة

en: Caption
ar: شرح

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Uploads disabled
ar: تم تعطيل التحميلات
