Simple Image Popup (2.0.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Save
fi: Tallenna

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Align
fi: Tasaa

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Uploads disabled
fi: Lataukset poissa käytöstä

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
fi: Lataukset käytössä, enimmäiskoko: @size @dimensions

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
fi: Vaihtoehtoinen teksti on pakollinen.<br />(Tyhjäksi jättäminen on perusteltua vain harvoissa tapauksissa. Syöttääksesi tyhjän vaihtoehtoisen tekstin kirjoita <code>""</code> — kaksi lainausmerkkiä ilman sisältöä.)
