Simple Image Popup (2.0.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Align
jv: Rata

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
