Simple Image Popup (2.0.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
