Simple Image Popup (2.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Save
lt: Saugoti

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
lt: Alternatyvus tekstas privalomas.<br />(Tik retais atvejais galima palikti tuščia. Jei norite sukurti tuščia alternatyvų tekstą įrašykite <code>""</code> — dvi dvigubos kabutės be jokio turinio)
