Simple Image Popup (2.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
