Simple Image Popup (2.0.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Align
fa: تراز

en: Caption
fa: عنوان

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Fixed value
fa: مقدار ثابت
