Simple Image Popup (2.0.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Save
sv: Spara

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Original image
sv: Originalbild

en: Align
sv: Justera

en: Caption
sv: Bildtext

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Fixed value
sv: Låst värde

en: Uploads disabled
sv: Uppladdningar inaktiverad

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
sv: Uppladdningar aktiverad, största storlek: @size @dimensions

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
