Simple Image Popup (2.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Save
af: Stoor
