Simple Image Popup (2.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Save
bg: Запази

en: Right
bg: Дясно
