Simple Image Popup (2.0.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Save
gl: Gardar

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Align
gl: Aliñar

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Fixed value
gl: Valor fixo
