Simple Image Popup (2.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Left
hy: Ձախ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
