Simple Image Popup (2.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
