Simple Image Popup (2.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Save
kk: Сақтау
