Simple Image Popup (2.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
